Thu, Sep 13 | Dzērbenes iela 27

Bļodas veidošana / apgleznošana

Būs neaizmirstams vakars un vienreizēja bļoda!
Registration is Closed
Bļodas veidošana / apgleznošana

Time & Location

Sep 13, 2018, 6:30 PM – 9:00 PM
Dzērbenes iela 27, Dzērbenes iela, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1006, Latvia

About the Event

Keramikas nodarbības ir lielisks veids relaksācijai, jaunu zināšanu iegūšanai un radošai pašizpausmei. Tas ir mirklis, kad dienas steiga tiek aizmirsta un domas tiek pievērstas tam, kas tiek radīts pašu rokām. Prāts pievēršas procesam, kurā ik viens var izpausties kā viņam patīk un sanāk. Gala rezultāts vienmēr ir patīkams pārsteigums, jo ar rokām veidota keramika pēc apdedzināšanas pārvēršas.

Lai piedalītos meistarklasē priekšzināšanas nav nepieciešamas. Nodarbības laikā notiks demonstrācija kā arī individuālas konsultācijas.

Bļodas veidošanā katrs var izpaust savas idejas, gaumi un talantu. Izveidoto trauku iespējams apgleznot zemglazūrā ar angobas krāsām.

Radošās darbnīcas cenā iekļauti visi nepieciešamie materiāli, darbarīki, trauku glazēšana un apdedzināšana, pasniedzēju darbs, kā arī tēja, kafija un uzkodas.

Gatavos traukus varēs lietot ikdienā. Trauku veidošanā tiek izmantota akmens masa, kura vēlāk tiek noglazēta un izdedzināta 1260°C. Trauki pilnībā gatavi tikai pēc žūšanas un apdedzināšanas, tāpēc tos varēs saņemt pēc 15 dienām.

Meistarklasi vadīs - Keramikas maģistre Ilma Strazdiņa (ar pieredzi pedagoģijā).

Tickets
Price
Quantity
Total
  • Bļodas veidošana/apgleznošana
    €35
    €35
    0
    €0
Total€0

Share This Event