top of page

Thu, Aug 05

|

Rozenthal ceramics studio

Lielo šķīvju veidošana / apgleznošana

Lielais šķīvis - kūkai! Cena: 45 EUR

Registration is Closed
See other events
Lielo šķīvju veidošana / apgleznošana
Lielo šķīvju veidošana / apgleznošana

Time & Location

Aug 05, 2021, 6:30 PM – 8:30 PM

Rozenthal ceramics studio, Dzērbenes iela 27B, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1006, Latvia

About the Event

Pirms meistarklases būs jāuzrāda derīgs COVID sertifikāts. 

Keramikas nodarbības ir lielisks veids relaksācijai, jaunu zināšanu iegūšanai un radošai pašizpausmei. Tas ir mirklis, kad dienas steiga tiek aizmirsta un domas tiek pievērstas tam, kas tiek radīts pašu rokām. Prāts pievēršas procesam, kurā ik viens var izpausties kā viņam patīk un sanāk. Gala rezultāts vienmēr ir patīkams pārsteigums, jo ar rokām veidota keramika pēc apdedzināšanas pārvēršas.

Lai piedalītos meistarklasē priekšzināšanas nav nepieciešamas. Nodarbības laikā notiks demonstrācija kā arī individuālas konsultācijas.

Šķīvja veidošanā katrs var izpaust savas idejas, gaumi un talantu. Izveidoto trauku iespējams apgleznot zemglazūrā ar angobas krāsām.

Radošās darbnīcas cenā iekļauti visi nepieciešamie materiāli, darbarīki, trauku glazēšana un apdedzināšana, pasniedzēju darbs, kā arī tēja, kafija un uzkodas.

Gatavos traukus varēs lietot ikdienā. Trauku veidošanā tiek izmantota akmens masa, kura vēlāk tiek noglazēta un izdedzināta 1260°C. Trauki pilnībā gatavi tikai pēc žūšanas un apdedzināšanas, tāpēc tos varēs saņemt pēc 10 dienām.

Tāpat kā apmeklējot dažādus pasākumus, arī Rozenthal meistarklasēs ir iespēja pārcelt nodarbības rezervāciju uz citu meistarklasi. Šo iespēju var izmantot brīdinot mūs ne vēlāk kā trīs dienas pirms nodarbības. Ja tomēr neesat mūs savlaicīgi brīdinājuši, tad ir arī iespēja uzdāvināt šo apmeklējumu kādam draugam.

Meistarklasi vadīs - Keramikas maģistre Ilma Strazdiņa (ar pieredzi pedagoģijā).

Nodarbība ilgst no plkst. 18.30 līdz 20.30

Rozenthal Ceramics studio,

Dzērbenes iela 27B, Rīga,

info@rozenthal.lv

24206004

Tickets

Price

Quantity

Total

  • Lielā šķīvja veidošana

    €45.00

    €45.00

    0

    €0.00

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page