top of page

Sat, Mar 16

|

Dzērbenes iela 27

Ziemassvētku rotājumu veidošana / apgleznošana (1)

Uzdāvini savu porcelāna rotājumu!

Registration is Closed
See other events
 Ziemassvētku rotājumu veidošana / apgleznošana (1)
 Ziemassvētku rotājumu veidošana / apgleznošana (1)

Time & Location

Mar 16, 2019, 6:30 PM – 10:30 PM

Dzērbenes iela 27, Dzērbenes iela, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1006, Latvia

About the Event

Uzbur Ziemassvētku noskaņu un pārsteidz mīļos ar paša veidotiem sešiem porcelāna rotājumiem.

Keramikas nodarbības ir lielisks veids relaksācijai, jaunu zināšanu iegūšanai un radošai pašizpausmei. Tas ir mirklis, kad dienas steiga tiek aizmirsta un domas tiek pievērstas tam, kas tiek radīts pašu rokām. Prāts pievēršas procesam, kurā ik viens var izpausties kā viņam patīk un sanāk. Gala rezultāts vienmēr ir pārsteigums, jo ar rokām veidota keramika pēc apdedzināšanas pārvēršas.

Lai piedalītos meistarklasē priekšzināšanas nav nepieciešamas. Nodarbības laikā notiks demonstrācija kā arī individuālas konsultācijas.

Ziemassvētku rotājumu veidošanā katrs var izpaust savas idejas, gaumi un talantu. Izveidoto rotājumu iespējams apgleznot zemglazūrā ar angobas krāsām.

Radošās darbnīcas cenā iekļauti visi nepieciešamie materiāli, darbarīki, glazēšana un apdedzināšana, pasniedzēju darbs, kā arī tēja, kafija un uzkodas.

Gatavos rotājumus varēs lietot ikdienā. Rotājumu veidošanā tiek izmantota porcelāna masa, kura vēlāk tiek noglazēta un izdedzināta 1260°C. Rotājumi pilnībā gatavi tikai pēc žūšanas un apdedzināšanas, tāpēc tos varēs saņemt pēc 10 darba dienām. Keramikai ir neparedzama daba, veidojumi augstajos grādos saraujas līdz 15% un uzklātās krāšas kļūst košākas. Ja veidošanas procesā ir pieļautas kļūdas, tad var veidoties plaisas, kuras kļūst lielākas dedzināšanas procesā.

Meistarklasi vadīs - Keramikas maģistre Ilma Strazdiņa (ar pieredzi pedagoģijā).

Nodarbība ilgst no plkst. 18.30 līdz 21.00

Tāpat kā apmeklējot dažādus pasākumus, arī Rozenthal meistarklasēs ir iespēja pārcelt nodarbības rezervāciju uz citu meistarklasi. Šo iespēju var izmantot brīdinot mūs ne vēlāk kā trīs dienas pirms nodarbības, ja brīdinājumu nesaņemsim laicīgi, tad bļete vairs nebūs derīga. Ir arī iespēja uzdāvināt šo apmeklējumu kādam draugam.

Tickets

Price

Quantity

Total

 • Ziemassvētku rotājumi

  €35.00

  Paldies par dalību! Uzbursim Ziemassvētku noskaņu kopā :)

  €35.00

  0

  €0.00

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page